2011

18.12.2011

No i stało się. Cerber pojechał do swojego nowego domku i bardzo szybko zaaklimatyzował się w domku swoim. Właścicielom życzę przede wszystkim cierpliwości do małego urwisa. Za przesłane zdjęcia z nowego domku bardzo dziękuję właścicielowi „maluszka”.

08.12.2011
Wczoraj to znaczy 7 grudnia pojechała do swojego nowego domku Calisha. Mam nadzieję, że właściciele sobie z nią poradzą a mała nie zdemoluje im domu. Cerber też ma już swój nowy domek tylko musi jeszcze troszkę poczekać u mnie na wyjazd i na swojego pana. Otrzymałam także nowe zdjęcia Chaki i Cwaniaka. Właścicielom bardzo dziękuję za ich przesłanie. Wstawię je na stronkę troszkę w późniejszym terminie.
01.12.2011
Zaktualizowałam zdjęcia szczeniąt. Wstawiłam nowe foty ponieważ tamte nie podobały się ludziom. Chciałam też zdementować pewne uwagi które do mnie dziś dotarły. Mianowicie dowiedziałam się, że niby moje szczenięta są trzymane w nie odpowiednich warunkach. Moje psy jak i szczenięta mieszkają ze mną w domu a nie w kojcach czy budynkach gospodarczych. Bardzo mnie to poruszyło…
27.11.2011
Happy ma cieczkę ale ze względu na to, że są jeszcze u mnie szczeniaczki dwa nie będzie kryta w tym roku. Następny miot będzie zimą na przełomie 2012/ 2013. W chwili obecnej cała nasza uwaga poświęcona jest miotu spod litery „C”. W dalszym ciągu na swoje nowe domki oraz kochających właścicieli czekają: Cerber i Calisha.  
16.11.2011
Wczoraj 15 listopada wieczorem otrzymałam bardzo smutną wiadomość od właściciela BIGI. Bigusia podczas spaceru na którym miała możliwość wybiegania się do woli pobiegła za innymi psami i wpadła pod samochód. Niestety śmiertelnie. Teraz biega sobie nadal ale już po drugiej stronie tęczowego mostu. Tam Bigusiu już Ci nic nie grozi…
14.11.2011
Wstawiłam nowe fotki Balou przesłane wczoraj przez właścicieli. Właścicielom bardzo za nie dziękuję. Nadal na swoich nowych właścicieli czekają Cerber i Calisha.
09.11.2011
Z aktualizowałam stronę o nowe fotki Chaki, Cerbera oraz Calishy po domowemu Cali. Właścicielom Chaki bardzo dziękuję za przesłane fotki. Wstawiłam także dwa filmiki. Zapraszam do oglądania.
30.10.2011
Wstawiłam nowe fotki Cerbera i Calishy. Cerber i Calisha zostały już dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione. Te dwa szczeniaczki nadal czekają na swoje nowe domki i kochających właścicieli…  
27.10.2011
Zaktualizowałam pod stronkę Cwaniaka i wstawiłam nowe zdjęcia z nowego domku przesłane przez właścicieli maluszka. Zapraszam do oglądania zdjęć. W dalszym ciągu czekają jeszcze na swoich nowych kochających właścicieli dwa szczeniaczki Cerber i Calisha.
26.10.2011
Zaktualizowałam pod stronkę Chaki i wstawiłam nowe zdjęcia przesłane przez właścicieli Chaki. Właścicielce bardzo dziękuję za przesłane zdjęcia. Zdjęcia są super. W najbliższym czasie postaram się też wstawić nowe zdjęcia Cwaniaka przesłane przez właścicieli. Właścicielom Cwaniaka bardzo dziękuję za przesłane fotki.
23.10.2011
Dzisiaj pojechała do swojego nowego domku Chaka. Zamieszkała w Niemczech. Właścicielom życzę przede wszystkim cierpliwości i konsekwentnego wychowywania małej rozrabiary. Nadal czekają jeszcze dwa wolne szczeniaczki: Cerber i Calisha.
15.10.2011
Dzisiaj zamiast zdjęć wstawiłam króciutki filmik. Jeśli uda mi się zrobić jeszcze zdjęcia jakieś to postaram się je opublikować wieczorem. Bardzo trudno mi się robi zdjęcia samej. Wczoraj maluchy skończyły 8 tygodni i nadal czekają na swój domek trzy szczeniaczki: Cerber, Calisha i Chaka. Wstawiłam nową podstronę. Galeria wspólna miotu „C”. W najbliższym czasie postaram się uzupełnić ją o wcześniejsze zdjęcia szczeniaczków. Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć z dzisiejszego dnia.
09.10.2011
Dzisiaj pojechał do swojego nowego domku Cwaniak. Właścicielom Cwaniaka życzę cierpliwości, wyrozumiałości oraz konsekwentnego wychowywania malucha. Mam nadzieję, że sobie z nim i jego charakterkiem poradzą. Wolne jeszcze zostały trzy szczeniaczki Cerber, Calisha oraz Chaka.
03.10.2011
Szczenięta z miotu „C” są już po odbiorze miotu przez ZKwP. Zostały za tatuowane i posiadają super opis. Po 7 października 2011 będą mogły już pomału wyjeżdżać do swoich nowych domków. W dalszym ciągu wolne są 4 szczeniaczki: Cerber, Cwaniak, Calisha i Chaka.
30.09.2011
Dzisiaj maluchy kończą 6 tygodni. Czas szybko leci przy nich. Zostały także zaszczepione po raz pierwszy a w poniedziałek czeka nas droga do Poznania na przegląd miotu. Wstawiłam kilka nowych zdjęć maluchów.
28.09.2011
Pan Cerbera rozmyślił się i nie chce go wziąć. Więc wszystkie szczeniaki są nadal wolne i do wyboru oprócz Cheyenne. Zapraszam do rezerwacji maluszków.
23.09.2011
Dzisiaj maluchy kończą 5 tygodni. Czas szybko przy nich upływa. Dzisiaj zamiast zdjęć wstawiłam na stronę filmik. Zdjęcia jest mi trudno robić samej. One są tak ruchliwe, że nie nadąża za nimi mój aparat. Może później mi się uda coś pstryknąć. W następnym tygodniu szczeniaczki będą zaszczepione po raz pierwszy. Nadal na swoich właścicieli czekają: Cwaniak, Calisha oraz Chaka.
16.09.2011
Wczoraj szczeniaczki skończyły miesiąc i po raz pierwszy zostały odrobaczone. Dzisiaj dodałam kilka nowych fotek maluszków. Coraz trudniej im się robi zdjęcia. Zrobiły się bardzo ruchliwe.
10.09.2011
Dzisiaj dodałam nowe zdjęcia szczeniaczków. Cerberek ma już swoich nowych właścicieli reszta szczeniaczków nadal czeka na swoich właścicieli…
08.09.2011
Szczeniaczki jutro kończą już 3 tygodnie. Czas szybko ucieka przy maluszkach. Zaczynają już pomału wyrzynać się ząbki mleczne. Pomału też zaczynają się bawić i powarkiwać na siebie. Happy zaczyna już od nich uciekać i coraz mniej z nimi przebywa. Od jutra zacznę pomału je już dokarmiać. Karma dla maluszków czeka…
02.09.2011
Wstawiłam dzisiaj nowe zdjęcia szczeniaczków. Wszystkie szczeniaczki otworzyły już oczka i pomału zaczynają rozpoznawać otoczenie.
29.08.2011
Dzisiaj po raz pierwszy otworzyły się oczka Cheyenne i Chace. Mam nadzieję, że i reszcie szczeniaczków otworzą się oczka niebawem.
26.08.2011
Wstawiłam nowe fotki szczeniaczków. Szczeniaczki mają się dobrze i rosną oraz przybierają na wadze. Zapraszam do oglądania fotek.
23.08.2011
Jeden z chłopców z miotu „C” odszedł za „Tęczowy Most…” Natomiast reszta szczeniaczków ma się dobrze i systematycznie przybiera na wadze…
20.08.2011
Wstawiłam fotki szczeniąt z miotu „C”. Zapraszam do oglądania.
19.08.2011
No i stało  się Happy urodziła 3 chłopców i 3 dziewczynki. Wszystkie szczeniaczki są bardzo silne i są maści czarnej podpalanej. Happy uwinęła się z porodem w 3 godziny. Jest bardzo opiekuńczą mamusią. Cała psia rodzinka czuje się dobrze. Fotki szczeniąt będą później.
16.08.2011
Happy jak na 57 dzień ciąży jest nadal aktywna czasami nawet może aż za bardzo. W najbliższych dniach maluszki powinny przyjść na świat. Nie możemy się już ich doczekać. Jak na razie pozostaje tylko czekać cierpliwie. Maluszkom w brzuszku robi się już po mało za ciasno i od czasu do czasu widać jak się poruszają przez powłoki brzuszne. Wygląda to niesamowicie…
28.07.2011
Wstawiłam nowe fotki do galerii Happy. Zapraszam do oglądania.
21.07.2011
Jesteśmy na półmetku ciąży i widać już oznaki zewnętrzne ale żeby mieć pewność poszłyśmy dzisiaj na USG i mamy już 100% pewności, że Happy jest w ciąży. Ciąża rozwija się prawidłowo.
10.07.2011

Nastąpiła aktualizacja strony. Zaktualizowałam galerię Bety, Balou oraz Happy i Dusi. Naprawiłam Księgę Gości czyli, że od teraz można się wpisywać oraz dodałam do kontaktu (w dziale kontakt) formularz kontaktowy.
03.07.2011
HAPPY była na swojej kolejnej krajowej wystawie w Gorzowie Wlkp. Otrzymała tytuły: Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, oraz otrzymała swój drugi wniosek na Championa Polski.
21.06.2011
HAPPY została pokryta Aresem (Ch.Pl. MAX Granda Wesołków) Co z tego wyniknie dowiemy się za pewne za miesiąc podczas badania USG.
08.06.2011
No i się doczekaliśmy. HAPPY od wczoraj ma cieczkę. Czyli w sierpniu jak wszystko pójdzie dobrze powinny urodzić się szczeniaczki.
24.05.2011
W dalszym ciągu oczekujemy opóźniającej się już dwa miesiące cieczki.
07.05.2011
BIANKA Banda Urwisów na wystawie krajowej w Jonavie (Litwa) otrzymała tytuły CAC, N, BOB. Tym samym zakończyła swój dorosły Championat Litwy. Właścicielom Bianki serdecznie gratuluję oraz przepraszam za nieporozumienia.
17.04.2011
HAPPY była na wystawie krajowej w Inowrocławiu i otrzymała tytuł: Zwycięzca. Otrzymała również CWC/ CAC i tym samym rozpoczęła swój dorosły Championat.
18.01.2011
HAPPY z Zielonego Zofiowa uzyskała wpis do rodowodu SUKA HODOWLANA. Oznacza to, że Happy od tej chwili uzyskała uprawnienia hodowlane i może mieć już szczeniaczki