2010

07.11.2010 HAPPY na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu otrzymała tytuły Młodzieżowy Zwycięzca Polski Poznań 2010 i Najlepszy Junior w Rasie. Jestem bardzo dumna z mojej kochanej Happy.

05-07.11.2010 HAPPY i ja uczestniczyłyśmy w VII Jesiennym Wilczakobraniu. W podchodach co prawda nie brałam udziału ponieważ nie miałam odpowiednich butów. Ale i tak było super!!! Bardzo miło było mi poznać właścicieli tych wspaniałych psów. Happy zachowywała się super wśród większych psów. Jedyne co to pilnowała dostępu na kanapę na której siedziałyśmy. Happy poznała także swojego imiennika młodego i pięknego Saarloosa BE HAPPY WOLF z MOLU ES. Mnie najbardziej podobała się BABY SPEEDY MIRAJA (suczka także Saarloos). W sobotę byliśmy odwiedzić wilki w Stacji Terenowej (badawczej) w Stobnicy. Jestem oczarowana tymi pięknymi istotami. Bardzo dziękuję za gościnę i wypad do wilków organizatorce tzn. p. Eli Wojtko. Elu bardzo Ci dziękuję za wszystko. Było naprawdę super.

10.10.2010 HAPPY była na Wystawie Krajowej Psów Rasowych w Legionowie. Otrzymała ocenę bardzo dobrą. Nie poszło jej zbyt dobrze ale mam nadzieję, że na następnych wystawach będzie już coraz lepiej. Jak to mówią „pierwsze koty za płoty”.
 
01.08.2010 Dodałam nowe fotki BALOU. Zapraszam do oglądania. Właścicielom Balou bardzo dziękuję za ich przysłanie.
 
7.07.2010 Galeria HAPPY została z aktualizowana o nowe fotki. Zapraszam do oglądania.
 
10.07.2010 HAPPY z Zielonego Zofiowa na swojej pierwszej wystawie Międzynarodowej w Warszawie w kl. Młodzieży otrzymała ocenę bardzo dobrą. Sędziowała p. Bożena Kowalska-Malitka.
14.03.2010 MAX Granda Wesołków na wystawie Międzynarodowej w Wilnie w kl. Championów otrzymał ocenę: doskonałą (excellent) oraz LT CAC, Res.CACIB sędziował p. Jaroslav Matyas.
13.03.2010 MAX Granda Wesołków na wystawie Międzynarodowej w Wilnie w kl. Championów otrzymał ocenę: doskonałą (excellent) oraz LT CAC sędziował p. Kamen Litov.
21.02.2010 BIANKA Banda Urwisów na wystawie w Panevezys ukończyła Młodzieżowy Championat Litwy. Właścicielom szczerze gratuluje i dziękuję za wystawianie Bianki oraz życzę kolejnych sukcesów wystawowych.